Hikayemiz

Kaprikorn Gıda, 2007 yılında Ahu Gönültaş Tunçer ve Süleyman Tunçer tarafından İstanbul’da kuruldu.

Kurulduğu günden bugüne bebek sağlığını odak merkezi olarak kabul eden Kaprikorn Gıda; Yeni Zelanda menşeeli Golden Goat Keçi sütü bebek formüllerini Türkiye mama sektörüne kazandırmış ve başladığı günden bu yana  başarısını her yıl arttırarak Keçi sütü bebek formülleri kategorisinde Pazar lideri konumuna gelmiştir.

Avrupa Birliği Gıda Güvenliği Kurulu (EFSA) tarafından klinik olarak test edilerek onaylanmış ilk ve tek keçi sütü bebek maması formülü aynı zamanda Golden Goat’un da üreticisi olan Dairy Goat Cooperative tarafından geliştirilmiştir.

Golden Goat bugün ailelerin kolaylıkla ulaşabileceği şekilde tüm satış kanallarında bulunmaktadır. Başta eczaneler, bebek mağazaları, belirli süpermarket zincirleri ve e-ticaret sitelerinde satıştadır.  Kaprikorn Gıda;  ekibi ile düzenli olarak katıldığı Tıp Kongreleri, hastane, doktor, hemşire ziyaretleriyle her geçen gün daha çok sağlık çalışanına tanıtım faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.
Kaprikorn Gıda bugün yeni ve inovatif projelerini hayata geçirmek için çalışıyor.  Biriktirenanne projesi yakın zamanda başlamış olup, ailelerimizin bize duyduğu güven ile her geçen gün bilinirliliğini arttırmaktadır.

Saygılarımızla
Kaprikorn Gıda Ltd

İletişim

Emniyetevleri Güvercin Sokak 12/A 34415 4. Levent/İSTANBUL

E-Posta: info@goldengoat.com.tr
Telefon: +90 212 282 98 28
Faks: +90 (212) 280 18 07