Golden Goat Formülü


Golden Goat® Keçi sütü bebek ve devam formülleri çok özeldir.

Golden Goat® keçi sütü formüllerini çok özel yapan şey, tamamen protein kaynağı olarak keçi sütünden üretiliyor olmasıdır. Üretiminde keçi sütü ayrıştırılmadan bir bütün olarak kullanılmaktadır. Keçi sütündeki süt yağı ve bebeğin gelişimine olumlu yönde destek verecek pek çok biyobileşen değişmeden bütün olarak kullanılabilmektedir. Golden Goat® keçi sütü formüllerinin daha doğal içeriğe sahip olabilme özelliği üretim teknolojisine dayanmaktadır.

Daha detaylı bilgi için Golden Goat Devam Sütü 2 ve Golden Goat Devam Sütü 3 tıklayınız.

Keçi sütü üretiminde dünya lideri olan Dairy Goat Co-Operative Golden Goat® bebek ve devam formüllerinin sahibidir.
Dairy Goat Co-Operative; Yeni Zelanda’da 71 keçi yetiştiricisinin katılımıyla kurulan; doğal gıda üretimine saygı gösteren gelişmiş bir mirası sürdürmekte olup keçi sütü bebek ve devam formülleri üretiminde dünya lideridir. Kooperatif olarak herkesin eşit şekilde fayda görmesi için ailenin ve birlikte çalışmanın önemine inanmaktadır. Topraklarını ve keçilerini gelecek nesiller için korumak, torunlarına bırakabilecekleri sürdürülebilir bir dünya ve işletmeye katkıda bulunmayı amaç edinmektedir. Bu bilinçle dünyanın her yerinde tıpkı Yeni Zelanda’daki aileler gibi aileleri desteklemek için Golden Goat® bebek formülünü üretiyor.
Yeni Zelanda dünyanın her gün ilk güneş gören yeri olmanın yanı sıra, tüm yıl boyunca keçilerin beslenebileceği doğal ve yemyeşil çimenleriyle aynı zamanda bir tarım ve hayvancılık cennetidir.

Golden Goat® keçi sütü bebek ve devam formüllerini özel kılan; Yeni Zelanda’daki keçi yetiştiricilerinin yetiştirdiği özenli bakılan ve sağlıklı keçilerden elde edilen sütlerden üretiliyor olmasıdır.

İletişim

Emniyetevleri Güvercin Sokak 12/A 34415 4. Levent/İSTANBUL

E-Posta: info@goldengoat.com.tr
Telefon: +90 212 282 98 28
Faks: +90 (212) 280 18 07